Silvia Pro X

Silvia Pro X je jedno pákový kávovar se dvěma bojlery určený pro domácnosti. Silvia Pro X nabízí výkon, spolehlivost a tepelnou stabilitu profesionálních kávovarů Rancilio a přenáší snadné používání a ikonický design kávovarů Silvia. Díky dvěma interním PID pro regulaci teploty, digitálnímu displeji a dvěma bojlerům pro nezávislé řízení přípravy kávy a dodávky páry je Silvia Pro X ideálním řešením pro zkušené domácí baristy. Kromě manometru, který udržuje tlak v bojleru kávy neustále pod kontrolou, je k dispozici také soft infusion, doplňková funkce pro extrakci všech druhů kávy tím nejlepším možným způsobem.

Technologie dvojitého bojleru

Silvia Pro X je dvoubojlerový kávovar s elektronickou kontrolou vody a nezávislou regulací různých teplot pro extrakci kávy i výdej páry, které lze snadno ovládat pomocí tlačítek na displeji. Dva proporcionálně-integračně-derivační (PID) regulátory – umístěné v bojleru na kávu a v novém parním bojleru – udržují stálou a stabilní teplotu a nabízejí mimořádně přesnou stabilitu teploty šálek po šálku.

Tepelná stabilita

Impozantní tepelná stabilita kávovaru Silvia Pro X jej řadí do nejvyšší třídy domácích kávovarů.

Jemná infuze

Silvia Pro X je profesionální dvoubojlerový kávovar speciálně navržený pro přípravu toho nejlepšího espressa v domácnosti. Aktivací funkce soft infusion se voda při sníženém tlaku z bojleru jemně distribuuje do namleté kávy v hlavě páky. Tato funkce s nastavitelnou délkou trvání od 0 do 6 sekund umožňuje připravit namletou kávu v hlavě páky tím nejlepším možným způsobem a podporuje hladkou a účinnou extrakci, tj. je schopna zachovat a vylepšit senzorické vlastnosti každého druhu směsi nebo jednodruhové kávy.

Výkonná pára

S vysoce výkonnou dodávkou páry můžete snadno připravovat cappuccino, macchiato a všechny mléčné nápoje na bázi espressa se svěží pěnou a krémovým mlékem.

Digitální displej

Digitální displej s nabídkou nastavení, časovačem záběrů, ukazatelem teploty, upozorněním na vodu. Časovač zapnutí automaticky zapne přístroj po uplynutí nastavené doby.

Profesionální vybavení

Kávovar na espresso se dvěma kotli bez kompromisů. Tělo z nerezové oceli, ergonomická páka, izolované bojlery, vícesměrná parní tryska z nerezové oceli, kolečko na ovládání páry, mosazná spařovací jednotka, výškově nastavitelný zásobník na šálky. Komerční komponenty Rancilio a technologie vaření v pouhých 25 cm.

Standardní barvy

Silvia Pro X jsou k dispozici ve 4 barvách: černá, bílá, růžová a nerez ocel.

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment