RS1

RS1 pomáhá kávovým profesionálům nabízet lepší zážitek z kávy tím, že poskytuje špičkovou technologii vaření v kombinaci s odbornými znalostmi Rancilio a jedinečným designem pracovního postupu, což vede k snadno použitelnému profesionálnímu vícebojlerovému espresso kávovaru.

Vícebojlerový espresso kávovar pro profesionály

RS1 katalog

Dvoubojlerový espresso kávovar s certifikací Sca

Rancilio Specialty RS1 prošel přísnými testovacími standardy Specialty Coffee Association a je uznáván jako kávovar na espresso s certifikací SCA.

4,3″ dotyková obrazovka a skupinová hlava se samostaným displejem

RS1 je profesionální kávovar, který poskytuje rychlý a intuitivní přístup ke všem nastavením prostřednictvím digitální dotykové obrazovky. Je vybaven samostatnými displeji pro každou hlavu s dávkovacími stopkami a teplotou extrakce.

Multibojlerová technologie 

Každá nerezová hlava obsahuje mikrobojler a dvě topná tělesa. Kromě toho, že udržuje teplotu vody i hlavy stabilní, systém více bojlerů zlepšuje tepelný výkon stroje i při současném vaření espressa a napařování mléka a umožňuje nastavení různých teplot pro každou jednotlivou hlavu.

Pokročilé teplotní profilování

Díky technologii Advanced Temperature Profiling, která patří mezi nejpokročilejší technologii více bojlerů pro espresso kávovary, mohou baristé zvýšit nebo snížit teplotu vody vydávané během extrakce espressa až o 5 °C (9 °F). Přesným řízením teplotního profilu extrakce espressa dostanou baristé přesný nástroj k odemknutí chuťového potenciálu každé kávy nebo směsi jednoho původu. Úpravou teploty lze dosáhnout proměnlivých výsledků, pokud jde o sladkost, kyselost, tělo, hořkost a svíravost.

Před infuzí a po infuzi

RS1 multi-boiler espresso kávovar umožňuje baristovi měnit tlak vody jak v počáteční fázi (před infuzí), tak v konečné fázi (po infuzi) procesu extrakce, volit mezi tlakem v síti nebo tlakem pumpy a upravovat trvání obou etap. Použitím nízkotlaké vody z vodovodu může barista dosáhnout konzistentnější extrakce, snížit riziko ztráty vlastností a lépe uchovat rozpustné látky a aroma, které se při vysokotlaké extrakci nemusí dostat do šálku.

Variabilní páka páry

Parní páka s funkcí „Purge“ a dvěma polohami pro výdej páry, každou nastavitelnou na jiný výkon: ideální pro přepínání mezi různými velikostmi konvice a různými druhy mléka.

Technický design s ekologickým režimem

Snadný přístup k nastavení čerpadla a vnitřním součástem, které jsou uspořádány pro urychlení operací údržby. Izolovaný parní bojler s programovatelnou obnovou vody a nízkým výkonem a eco režimem.

Přizpůsobení

Všechny části krytu mohou být opatřeny práškovým lakem, aby vyhovovaly potřebám zákazníků. Info a ceny na vyžádání.

Dřevěná sada (volitelné)

Páky s dřevěnou rukojetí a dřevěné pákové rukojeti jsou k dispozici jako volitelné příslušenství pro RS1 a RS1 Black.

Barista Kit

RS1 je dodáván se sadou profesionálního baristického příslušenství standardně:

1 páka pro každou hlavu, 1 slepá páka na čištění, 1 dvojitý vývod pro každou hlavu, 1 jednoduchý vývod , 8,5 g a 18 g misky, 1 slepá miska pro každou hlavu, tamper z nerezové oceli (ø58 mm), kalibrovaný kelímek, kartáč na čištění, pomůcka na odstranění misky z páky, hadřík z mikrovlákna, sommelierský kelímek.

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment