INVICTA

Invicta je spolehlivý, stabilní a snadno použitelný kávovar s jedním bojlerem s moderním jednoduchým designem. Invicta je navržena tak, aby urychlila servis a zpřístupnila nejlepší extrakční technologie všem baristům díky elektronickému ovládání funkcí kávy, vody a páry.

INVICTA katalog

Steady Brew

Tím, že udržuje stálou teplotu vody během extrakce, Steady Brew zaručuje vynikající tepelnou stabilitu, spolehlivost a maximální opakovatelnost, a to jak v rušných obdobích, tak v podmínkách nízkého používání.

Pre-infúze a po-infúze

Barista může měnit tlak vody jak v počáteční fázi (před infuzí), tak v konečné fázi (po infuzi) procesu extrakce, přičemž si může vybrat mezi tlakem v síti nebo tlakem pumpy a také upravit dobu trvání všech fází (před -infuze, extrakce, postinfuze).

T-Switch

Díky 4-polohovému T-Switchi lze pro každou skupinu nastavit jinou extrakční teplotu, a to i u jednobojlerových kávovarů. S bojlerem nastaveným na 1,0 baru lze u každé hlavy nastavit teplotu cca 90, 93, 96 a nebo 99 °C a vždy je k dispozici správná extrakční teplota pro každý druh kávy. T-Switch může být seřízen pouze specializovanými techniky během instalace vyjmutím ohřívače šálků.

Dvoupolohový parní ovladač

Invicta je vybavena inovativním 2polohovým knoflíkem, který lze otočením doprava automaticky otevřít a zavřít (funkce „Purge“).

4:3 dotykový displej

Rychlý a snadný přístup ke všem nastavením stroje. Existují 2 typy rozhraní – „easy“ pouze s hlavním nastavením a „tech“ pro zkušenější baristy – a 3 různá menu vyhrazená baristům, manažerům a technikům.

Chytrý proplach

Po nastaveném časovém intervalu od od posledního výdeje lze aktivovat automatický proplach/ automacký „Flush“. Tato funkce udržuje hlavu ve správné teplotě a zlepšuje tepelnou stabilitu.

Nahřívač šálků (volitelné)

Ohřívač šálků s 5 různými úrovněmi teploty nastavitelnými z dotykové obrazovky je k dispozici jako volitelná výbava u modelu Invicta.

Standardní barvy

Invicta je k dispozici ve 3 standardních barvách: nerezová ocel, černá a bílá.

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment