Kryo

Profesionální mlýnky řady Kryo jsou k dispozici ve třech verzích a jsou určeny pro sektor Ho.Re.Ca. Přizpůsobí se všem typům mletí - od espressa po French Press - a splňují různé potřeby všech profesionálů pracujících ve světě kávy. Mlýnky Kryo zajišťují vysoký výkon a díky kvalitě materiálů a dlouhé životnosti vydrží intenzivní pracovní zátěž i po dlouhou dobu. Snadno se používají a snadno udržují, na trhu vynikají funkčním designem a nejmodernější technologií mletí.

Dostupné ve 3 variantách

Kryo katalog

kryo

2 programovatelné dávky

Nabídka nastavení je přístupná přes digitální displej. Nastavením času lze uložit až 3 dávky. Chcete-li začít mlít, jednoduše zvolte požadovanou dávku: jednoduchou, dvojitou, vlastní (až 30 sekund).

(pouze verze Evo 65 OD)

Mikrometrické nastavení mletí

Chcete-li kalibrovat úroveň mletí, jednoduše otočte knoflíkem na přední straně. Mikrometrické nastavovací zařízení zaručuje maximální přesnost při nastavení požadované velikosti zrna. Pojistka proti náhodnému otočení zabraňuje nechtěným změnám zvolené konfigurace.

kryo

Antistatická technologie

Inovativní antistatická technologie kontroluje výstup mleté kávy, minimalizuje její shlukování a zajišťuje rovnoměrné rozložení kávy v páce.

Digitální displej

Přístup do menu pro programování porcí, výběr automatického režimu nebo režimu na vyžádání, nastavení začátku servírování pomocí tlačítka páky nebo pomocí tlačítek na klávesnici. Můžete také nastavit datum a čas, zvolit jazyk a zobrazit počítadla, celkovou nebo jednotlivé porce.

(pouze verze Evo 65 OD)
kryo

Ovládání bez použití rukou

Praktická, výškově nastavitelná vidlice Hands-Free umožňuje nasadit jakýkoli typ portafiltru, dokonce i bez dna, a začít mlít pouhým dotykem.

(pouze verze Evo 65 OD)

Ruční dávkovací páka

Ruční dávkovací páka je vyrobena z broušeného hliníku s povrchovou úpravou SoftGrip. Vidlice z tlakově litého hliníku s vynikajícími vlastnostmi proti opotřebení je navržena tak, aby odolala opakovanému namáhání.

(pouze verze 65 AT, 65 ST)
kryo

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment