Zero+

Egro Next je novou hranicí v plně automatických kávovarech. Egro Next se stylovým ergonomickým designem je intuitivní, snadno se používá a čistí. Zaručuje špičkové výsledky pro všechny druhy kávy, mléka a nápojů na bázi prášku.

Dostupné ve 3 variantách

Zero+ katalog

Varná jednotka z nerezové oceli

Spařovací jednotka z nerezové oceli s kapacitou spařovací komory 18 gramů umožňuje vařit lahodné nápoje ze všech kávových směsí nebo jednotlivých původů.

Mléčný systém Quick Milk Pro

Pro místa, která nabízejí ve své nabídce širokou škálu nápojů na bázi mléka, verze Quick Milk Pro zajišťuje nápoje na bázi mléka nejvyšší kvality, což umožňuje upravit teplotu mléka a úrovně napěnění pro každý nápoj.

Klávesnice

Nabídka Egro Zero+ umožňuje konfiguraci a nastavení 16 různých nápojů plus horkou vodu a páru. Je možné personalizovat etiketu a popis každého nápoje.

Vestavěné násypky na prášek

Vestavěné násypky na prášek jsou ideálním řešením pro čokoládu a všechny ostatní rozpustné produkty.

Prostorově úsporný design

Kompaktní půdorys: hlavní jednotka a práškový systém v šířce pouhých 33 cm.

Čištění

Zero+ poskytuje systém čištění, který uživatele provede celým postupem. Uživatel může rychle a snadno aktivovat celý čisticí cyklus (6 minut) horkou vodou a čisticím prostředkem podle pokynů zobrazených na displeji. Výlevku lze snadno vyjmout a vyčistit.

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

This is a staging enviroment