Touch Coffee

Egro Touch Coffee je plně automatický kávovar určený na překapávanou kávu. dodává čerstvou kávu nejvyšší kvality, od zrnek až po šálek, a zaručuje konzistenci a spolehlivost po dlouhou dobu. Vyznačuje se maximální rozmanitostí díky unikátnímu systému „4 zrnkových zásobníků“, který vám umožní mít vždy k dispozici až 4 různé druhy kávy. Touch Coffee je k dispozici také ve verzi s integrovaným chladičem kávy, ideální pro všechna místa, kde se podávají překapávaná káva s ledem.

Dostupné ve 2 variantách

Touch Coffee katalog

Vždy čerstvé, šálek po šálku

Čerstvá překapávaná káva namletá přímo ze zrn a uvařená na vyžádání, ve všech velikostech šálků nebo v karafách o objemu až 1 litr na cyklus.

Varná jednotka z nerezové oceli

Nerezová spařovací jednotka s 22g spařovací komorou.

4 zásobníky na zrnka

4 různé základní kávy jsou vždy připraveny k vaření a možnost přizpůsobení různých směsí.

10″ HD dotykový displej

Přejíždějte, klepejte a procházejte snadno v nabídce. Je to stejně snadné jako používání smartphonu se všemi preferencemi a výběrem nápojů na dosah ruky.

Chladič na kávu

Touch Coffee je také k dispozici s vestavěným systémem Coffee Cooler, který automaticky ochladí kávu před výdejem z 88° až na méně než 50°C. 

(Pouze u Touch Coffee s vestavěnou verzí Coffee Cooler)

Podnikání

Už žádná vyhozená káva, žádná zatuchlá káva ve velkých karafách. Zlepšete své podnikání: Touch Coffee je rychlejší než tradiční kávovar na překapávanou kávu a vaří pouze to, co prodáváte, bez času na zotavení.

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

This is a staging enviroment