Classe 9

Classe 9 je kávovar na espresso s jedním bojlerem, který je navržen tak, aby nabízel špičkové výkony a zvyšoval produktivitu v místech s velkým objemem výroby. Classe 9 kombinuje inovativní technologie přípravy kávy a špičkové materiály v moderním a čistém designu, který se hodí do různých stylů a prostředí.

Dostupné ve 3 variantách
classe 9 usb

Classe 9 katalog

Jeden bojler, tři verze

Classe 9 nabízí nejnovější technologie přípravy kávy vyvinuté společností Rancilio pro kávovary s jedním bojlerem. Je k dispozici ve třech různých verzích: s automatickým (USB) nebo poloautomatickým dávkováním (S) a v manuální verzi s pákou (RE).

Steady Brew

Technologie Rancilio Steady Brew (SB) je evolucí tradičního termosifónového systému a přináší řadu inovativních funkcí navržených pro zlepšení výkonu kávovarů Rancilio s jedním bojlerem.
Udržováním stabilní teploty vody během extrakce zaručuje Steady Brew vynikající tepelnou stabilitu, spolehlivost a maximální opakovatelnost, a to jak v době velkého vytížení, tak při nízkém využití.

Patentovaná technologie Rancilio – (pouze verze USB a S)
classe 9 water

Přitažlivost tradice: Classe 9 RE s pákovým systémem a parním ohřevem

Díky pákovému systému nabízí kávovar Classe 9 RE baristům možnost znovu objevit řemeslný zážitek a ručně nastavit dobu předspaření před každou extrakcí.

(pouze verze RE)

Vytvarováno světlem

Ocelové boky kávovar Classe 9 jsou opatřeny světelnou lištou, která se táhne podél přední hrany. Lesklá ocel a odlesky vytvářejí poutavý efekt, díky němuž se stroj stane hvězdou každé restaurace nebo baru. Základna a boční kryty z oceli a satinovaného hliníku byly vymodelovány s maximální péčí o detaily a ergonomii.

classe 9
classe 9

Uživatelsky přívětivé rozhraní

Digitální displej a měkká dotyková tlačítka jsou navržena tak, aby baristovi usnadnila práci a zrychlila obsluhu.

(pouze verze USB)

Čištění a údržba

Automatický cyklus čištění a snadný přístup ke všem vnitřním součástem umožňují rychlé provádění každodenních operací a servisních zásahů.

classe 9

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment