Classe 7

Classe 7 zvyšuje standard espresovačů střední třídy. Je navržen tak, aby vždy dosáhl nejlepší extrakce z každé kávy, a kombinuje funkčnost a ergonomii s moderním a elegantním vzhledem. Je vybaven nejpokročilejšími technologiemi přípravy kávy vyvinutými společností Rancilio pro jednokotlové kávovary a zaručuje špičkovou tepelnou stabilitu, přesnost, spolehlivost a vysokou úroveň energetické účinnosti. Classe 7 je cenově výhodné řešení pro bary, restaurace a řetězce kaváren.

Single bojler espresso kávovar dostupný ve 2 variantách

Classe 7 katalog

CLASSE 7

Verze USB a S

Classe 7 je jednokotlové espresso dostupné ve dvou verzích. Automatická verze (USB) nabízí čtyři programovatelné dávky na skupinu, poloautomatická verze (S) má pouze manuální tlačítko start/stop.

Steady Brew

Technologie Rancilio Steady Brew (SB) je evolucí tradičního termosifónového systému a přináší řadu inovativních funkcí navržených pro zlepšení výkonu kávovarů Rancilio s jedním kotlem. Udržováním stabilní teploty vody během extrakce zaručuje systém Steady Brew vynikající tepelnou stabilitu, spolehlivost a maximální opakovatelnost, a to jak v době velkého vytížení, tak při nízkém využití.

Patentovaná technologie Rancilio
classe 7

T-Switch

Tento kávovar s jedním kotlem je vybaven čtyřpolohovým knoflíkem T-Switch, který umožňuje nastavit pro každou skupinu jinou teplotu (přibližně 88 °C, 93 °C, 96 °C nebo 98 °C s kotlem nastaveným na 1,0 bar) a mít vždy správnou teplotu extrakce pro každý druh kávy.

Volitelné

Parní řešení

Automatická parní tryska iSteam, parní ventil C-lever a parní tryska Cool Touch pomáhají ohřívat a napěňovat mléko i méně zkušeným baristům.

classe 7
classe 7

Digitální displej a jemná dotyková klávesnice

Díky digitálnímu displeji a soft touch klávesnici s podsvícenými ikonami může barista snadno spravovat všechna nastavení kávovaru.

Pouze u verze USB

Design vstřícný k obsluze

Classe 7 je kávovar s jedním bojlerem, který se snadno udržuje. Je vybaven snadným přístupem k vnitřním komponentům pouhým sejmutím předního panelu a mřížky odkapové misky, což urychluje údržbu.

classe 7

Snadné čištění

Cyklus čištění lze snadno aktivovat. Obsluha musí pouze vložit slepé misky a čisticí tablety do páky a stisknout tlačítko. Systém Classe 7 automaticky dokončí čisticí cyklus za pouhých 5 minut.

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment