Classe 5

Classe 5 nabízí prvotřídní základní funkce a výkon za přijatelnou cenu, jako žádný jiný espresovač základní úrovně na trhu. Je postaven na kávových technologiích Rancilio a vysoce kvalitních materiálech a zajišťuje tepelnou stabilitu na špičkové úrovni. Classe 5 se zaměřuje na to nejdůležitější: kvalitu v šálku, snadné používání a spolehlivost. Jeho vlastnosti jsou spojeny v moderním průmyslovém designu. A díky široké škále verzí je Classe 5 vhodný pro každou potřebu a pracovní podmínky.

Dostupné ve 3 variantách
classe 5

Classe 5 katalog

classe 5

Steady Brew 

Technologie Rancilio Steady Brew (SB) je evolucí tradičního termosifónového systému a představuje soubor inovativních funkcí navržených pro zlepšení výkonu kávovarů Rancilio s jedním bojlerem. Udržováním stabilní teploty vody během extrakce zaručuje systém Steady Brew vynikající tepelnou stabilitu, spolehlivost a maximální opakovatelnost, a to jak v době velkého vytížení, tak i při nízkém využití.

Patentovaná technologie Rancilio. Pouze verze USB a S, ne 1GR, 1GR TALL, 1GR TANK.

Design

Classe 5 přetváří eleganci, robustnost a funkční minimalismus v osobitou moderní estetiku.

classe 5

Čištění a údržba

Pouhých 5 minut na dokončení denního čisticího cyklu a pouhé 2 minuty na vyjmutí předního panelu a mřížky odkapové misky pro všechny úkony údržby.

Kompletní univerzální řada – (pouze verze USB a S)

Classe 5 je k dispozici ve vysokých verzích s vyvýšenými částmi pro uložení šálků vysokých až 14,5 cm a také v kompaktních verzích pro omezené pracovní prostory. Na přání lze Classe 5 S objednat s plynovým ohřevem (pouze 2GR a 3GR) a ve verzi Tank (pouze 1GR), která nevyžaduje pevné připojení vody.

classe 5
classe 5

Standardní barvy

Classe 5 je ideálním společníkem pro různé druhy barů, kaváren a restaurací. Díky třem barvám se přizpůsobí jakémukoli koncepčnímu stylu designu.

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment