Classe 5 Eco

Classe 5 je tradiční kávovar, který nabízí prvotřídní základní funkce a výkon za dostupnou cenu, jako žádný jiný kávovar stejného typu na trhu. Kávovar Classe 5 Eco přebírá nejoblíbenější vlastnosti kávovarů Classe 5 - kvalitu v šálku, snadnou obsluhu a spolehlivost - a je přirozeným řešením pro baristy, kteří dbají na plýtvání a hledají moderní, spolehlivé a prostorově úsporné zařízení, které pomůže zlepšit energetickou účinnost jejich provozoven.

Dostupné ve dvou variantách, které kombinují veškerou jednoduchost výrobků Rancilio s kouzlem tradičních kávovarů na espresso.
classe 5 eco

Classe 5 Eco brožura

Tradiční kávovar se systémem Power Efficiency

Určeno pro provozovny se střední a nízkou spotřebou, které vyžadují špičkovou technologii přípravy kávy a energeticky úsporné kávovary. V porovnání se svou standardní alternativou Compact je Classe 5 Eco tradičním espressovačem, který zaručuje 15% úsporu energie.

Tradiční komerční kávovar s izolovaným bojlerem

Kávovar Classe 5 Eco je vybaven izolovaným bojlerem, který zabraňuje nechtěným tepelným ztrátám a zvyšuje tak tepelný výkon a energetickou účinnost.

classe 5 eco

Brewing technologie

Díky udržování stabilní teploty vody během extrakce zaručuje patentovaná technologie Rancilio Steady Brew vynikající tepelnou stabilitu, spolehlivost a maximální opakovatelnost, a to jak v období plného provozu, tak při nízkém využití.

Tradiční kávovar na espresso s kompaktním designem

Classe 5 přetváří eleganci a funkční minimalismus tradičního kávovaru na výraznou moderní estetiku.

classe 5 eco
classe 5 eco

Čištění a údržba

Denní cyklus čištění je automatický a končí za 5 minut. Odstranění bočních panelů a ohřívače na šálky pro přístup k hlavním vnitřním částem trvá pouze 3 minuty.

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment