Classe 20

Classe 20 zvyšuje status této kategorie z hlediska výkonu i funkčnosti a představuje revoluční systém kontroly teplotní stability, inteligentní rozhraní a zcela odlišný přístup k diagnostice.

Dostupné ve 2 variantách
classe 20 asb

Classe 20 katalog

Brewing technologie

Classe 20 spojuje vysokou kvalitu značky Rancilio s výběrem inovativních řešení pro tepelnou regulaci.

Pokročilé Steady Brew

Each independent group is equipped with a micro-boiler and a heating element to ensure that both the water and the group are kept at a constant temperature. Baristas can easily set different temperatures for each group via the touchscreen.

(Only with ASB version)
classe 20 water

Steady Brew

Technologie Rancilio Steady Brew (SB) je evolucí tradičního termosifónového systému a přináší řadu inovativních funkcí, které mají zlepšit výkon všech kávovarů s jedním kotlem. Udržováním stabilní teploty vody během extrakce zaručuje Steady Brew vynikající tepelnou stabilitu, spolehlivost a maximální opakovatelnost, a to jak v době velkého vytížení, tak při nízkém využití.

Patentovaná technologie Rancilio – (pouze u verze SB)

Coffee Inteligence

Snadný přístup k nastavení na všech úrovních a pokročilým funkcím, které zajistí, že každá
šálek přesně takové kvality, jakou požadujete.

classe 20 detail
classe 20 design

Design

Charakteristické rysy kávovaru Classe 20 připomínají design všech kávovarů Rancilio. Verze Tall má vyšší pracovní plochu a pojme šálky o výšce až 14,5 cm.

Čištění a údržba

Udržování stroje v perfektním stavu je snadnější než kdykoli předtím díky inovativním funkcím navrženým pro hygienu a uživatelský komfort.

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment