Classe 20

Classe 20 zvyšuje status této kategorie z hlediska výkonu i funkčnosti a představuje revoluční systém kontroly teplotní stability, inteligentní rozhraní a zcela odlišný přístup k diagnostice.

Dostupné ve 2 variantách
classe 20 asb

Classe 20 katalog

Brewing technologie

Classe 20 spojuje vysokou kvalitu značky Rancilio s výběrem inovativních řešení pro tepelnou regulaci.

Pokročilé Steady Brew

Každá nezávislá část je vybavena mikrobojlerem a topným tělesem pro zajištění konstantní teploty vody i hlav. Baristé mohou snadno nastavit různé teploty pro každou hlavu kávovaru prostřednictvím dotykové obrazovky.

(pouze s verzí ASB)
classe 20 water

Steady Brew

Technologie Rancilio Steady Brew (SB) je evolucí tradičního termosifónového systému a přináší řadu inovativních funkcí, které mají zlepšit výkon všech kávovarů s jedním bojlerem. Udržováním stabilní teploty vody během extrakce zaručuje Steady Brew vynikající tepelnou stabilitu, spolehlivost a maximální opakovatelnost, a to jak v době velkého vytížení, tak při nízkém využití.

Patentovaná technologie Rancilio – (pouze u verze SB)

Coffee Inteligence

Snadný přístup k nastavení na všech úrovních a pokročilé funkce pro zajištění toho, aby každý šálek kávy byl v přesně takové kvalitě, jakou požadujete.

classe 20 detail
classe 20 design

Design

Charakteristické rysy kávovaru Classe 20 připomínají design všech kávovarů Rancilio. Verze Tall má vyšší pracovní plochu a pojme šálky o výšce až 14,5 cm.

Čištění a údržba

Udržování stroje v perfektním stavu je snadnější než kdykoli předtím díky inovativním funkcím navrženým pro hygienu a uživatelský komfort.

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment