Classe 11

Kávovar Rancilio Classe 11 nově definuje interakci mezi člověkem a strojem. Inspirován jazykem chytrých telefonů se Classe 11 vyznačuje vysokými standardy technologie přípravy kávy, designu a ergonomických řešení.

Dostupné ve 2 variantách

Classe 11 katalog

Teplotní profilování Xcelsius

Technologie Xcelsius Temperature Profiling umožňuje baristům díky dynamické regulaci teploty vody během fáze extrakce vyzdvihnout nejlepší organoleptické vlastnosti jakékoli kávy. Zvýšením nebo snížením teploty až o 5 °C mohou baristé upravit specifické vlastnosti espressa a zlepšit tak kvalitu výsledného produktu v šálku. Každá hlava je vybavena 150 ml mikroboilerem s 250W vnitřním topným tělesem, které v kombinaci se speciálním hydraulickým systémem umožňuje nastavit okamžitou teplotu extrakce. 
Patentovaná technologie Rancilio – pouze u verze USB Xcelsius.

Nezávislé hlavy a systém s více bojlery

Každá jednotlivá hlava je vybavena mikrobojlerem a dvěma topnými tělesy, které zaručují tepelnou stabilitu teploty vody i tělesa hlavy a nabízejí maximální přesnost při každé přípravě kávy.

Pouze u verze USB Xcelsius

Steady Brew

Technologie Rancilio Steady Brew (SB) je evolucí tradičního termosifónového systému a přináší řadu inovativních funkcí, které mají zlepšit výkon všech kávovarů s jedním bojlerem. Udržováním stabilní teploty vody během extrakce zaručuje Steady Brew vynikající tepelnou stabilitu, spolehlivost a maximální opakovatelnost, a to jak v době velkého vytížení, tak při nízkém využití.

Patentovaná technologie Rancilio – (pouze u verze s USB)

Chytré rozhraní

Inovativní technologie jsou vaší tajnou ingrediencí, protože řídící jednotka a důkladný systém menu vám umožní kontrolovat kvalitu každého šálku.

Síla designu

Pozornost věnovaná detailům a styl inspirovaný automobilovým průmyslem dávají modelu Classe 11 vyniknout dynamickým liniím, robustnosti a skvělé funkčnosti. Verze Tall má vyšší pracovní plochu a pojme šálky o výšce až 14,5 cm.

Zrozen k úsporám

Díky pokročilým funkcím se Classe 11 vyznačuje inovacemi, energetickým výkonem a řízením tepla.

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment