Bond

Profesionální mlýnek na kávu Bond on-demand je určen pro velké mezinárodní řetězce a provozovny s vysokou spotřebou, které vyžadují přesnost, snadné použití, kvalitu a opakovatelnost kávových receptur. Profesionální mlýnek na kávu Bond, připojený ke kávovaru v reálném čase, automaticky upravuje stupeň mletí kávy na základě doby přípravy nápoje zaznamenané na kávovaru a díky pokročilému systému XGi se automaticky rekalibruje tak, aby vždy dávkoval nastavenou dávku. Mlýnek Bond je určen pro všechny provozovatele velkých řetězců, i nekvalifikované, a umožňuje optimalizovat pracovní čas, snížit plýtvání, usnadnit údržbu a přeměnit kvalitní kávu na opakovatelný standard, který má každý na dosah.

Komerční mlýnek na kávu - k dispozici ve 2 variantách

Bond brožura

Komunikace s kávovarem v reálném čase

Profesionální mlýnek na kávu Bond je v neustálé komunikaci s vaším kávovarem díky praktickému, bezpečnému a vždy stabilnímu kabelovému připojení.

Komerční mlýnek na kávu s automatickou rekalibrací

Čas přípravy nápoje je kávovarem v reálném čase přenášen do mlýnku na kávu, což umožňuje automatické přenastavení stupně mletí kávy Bond pro vždy dokonalý výsledek v šálku.

bond

Komerční mlýnek na espresso se systémem XGi

Na praktickém dotykovém displeji stačí jednou nastavit požadovanou dávku kávy. Kávovar Bond je vybaven nejmodernějším softwarem a integrovaným snímačem váhy,
udržuje zvolenou hmotnost beze změny, zvládá případné odchylky a zaručuje konstantní standart kvality kávy v šálku i po delším používání.

Profesionální mlýnek na kávu s dynamometrickým tamperem

Integrovaný dynamometrický tamper, certifikovaný MATE body pro jeden milión cyklů, zaručuje rovnoměrné a konstantní lisování/stlačování kávy v držáku filtru pro každou dávku,
jednoporci nebo dvouporci, a je nezbytný pro zajištění správné funkce systému a vždy dokonalé extrakce. Mlýnek na kávu Bond je k dispozici také bez integrovaného tamperu, toto řešení je kompatibilní s hlavními automatickými pěchovacími
systémy na trhu.

bond

Ploché ocelové mlecí kameny

Komerční mlýnek na espresso Bond je vybaven 83mm horizontálními plochými ocelovými břity speciálně navrženými pro náročné použití.
Černý povlak z titanu, hliníku, uhlíku a dusíku zaručuje 5krát delší životnost než standardní mlecí kameny a stálý výkon.

Čištění, plug and play

Rychle vyjmete mlecí komoru, snadno vyměníte mlecí kameny a připojíte mlýnek k napájecímu zdroji. Díky technologii plug-and-play je tento profesionální mlýnek na kávu připraven k přípravě dalšího nápoje, a to vše bez nutnosti změny přednastaveného bodu mletí.

bond

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment