Baby 9

Kávovar na pody a kapsle pro profesionální baristy Baby 9 je odpovědí společnosti Rancilio na porcované kávové systémy pro profesionální kávovary Ho.Re.Ca. Kávovar na pody a kapsle s propracovaným designem a sníženým objemem.

Dostupné ve 2 variantách
classe baby

Baby 9 brožura

baby 9

Technologie Rancilio na pody a kapsle

Baby 9 je schopna uspokojit rozmanité požadavky gastronomického průmyslu, kdykoli je upřednostňován systém podů nebo kapslí. Po celý pracovní den bude každý šálek espressa, od prvního do posledního, díky Baby 9 vždy výborný.

Pody & kapsle 

Díky systému Pods&Caps lze Baby 9 přizpůsobit hlavním systémům podů a kapslí dostupným na trhu.

baby 9
baby 9

Technologie 3 bojlerů

Technologie 3 bojlerů (1 parní bojler + 2 bojlery na kávu) optimalizuje řízení teploty vody jak pro přípravu kávy, tak pro dodávku páry.

Vestavěná 4litrová nádrž na vodu 

Baby 9 je vybaven vestavěnou nádrží na vodu o objemu 4 litry, která umožňuje baristovi pohodlně doplňovat vodu pomocí snadno přístupného místa v horní části přístroje. Světelný indikátor navíc obsluhu upozorní, kdykoli je potřeba vodu doplnit.

Pouze  u verze s nádrží.
baby 9
baby 9

Profesionální vybavení

Profesionální vodní a parní tryska, ovládací panel průmyslového designu, ergonomická páka a vysoce funkční ohřívač na šálky. Každý detail kávovaru Baby 9 připomíná profesionální kávovary Rancilio.

Úspora energie

Dvě nezávislé jednotky lze zapínat odděleně, což umožňuje výraznou úsporu nákladů na energii. Barista se může rozhodnout, zda bude pracovat s jednou nebo dvěma jednotkami podle denní doby a vytíženosti místa.

Hledáte další informace?

Neváhejte se s námi spojit

Další produkty

MD
MD (2 modely)
This is a staging enviroment